HPP 2021-2022 JEŻÓW II ELIMINACJA
Aktualizacja 10.01.2022 21:17 WYNIKI NIEOFICJALNE
KLASA D-1
Start No. ZAWODNIK KONIE KLUB UJEŻDŻENIE RANK A MK RANK B RAZEM RANK A+B
12 ANDRYS Tadeusz (12)ATOS (107EV00) STOW. RANCZO RUBIN 44,80 1 0,00 1 44,80 1
6 RAK Adam (O011950) (6)BONITO () SJ NAPOLEOŃSKA ZAGRODA 47,60 2 3,00 3 50,60 2
11 KARPIŃSKA Jagoda (11)ŁAWROW (K026308) SLKS KSIĄŻ 47,60 2 5,48 5 53,08 3
13 ANDRYS Amanda (O059179) (13)ARTYSTA (K029393) STOW. RANCZO RUBIN 58,00 11 0,00 1 58,00 4
1 KOZŁOWSKI Hubert (1)CONVERSANO CAVIAR (K028521) TKJ GARBÓWEK 53,20 4 6,34 6 59,54 5
5 MAZUR Piotr
(10173304)
(5)BUTANOL (106JT50) SLKS KSIĄŻ 53,20 4 11,82 9 65,02 6
4 JAGIELSKA-PIETRUSZKA Magdalena () (4)REWIR (106LY71) RANCZO RUBIN 58,80 13 7,89 7 66,69 7
3 KLUPŚ Bartosz '08 (O063554) (3)KOCZIS () Stow.RANCZO RUBIN 56,80 10 10,46 8 67,26 8
15 BEBŁOT Martyna (O063738) (15)JASZA (107HK68) STOW. SPORTOWE GOLDEN HORSE 55,20 9 12,17 10 67,37 9
8 KOZŁOWSKI Ireneusz (O000291) (8)NEX (K033088) JKS JAGODNE 65,20 15 3,00 3 68,20 10
7* KOZŁOWSKI Ireneusz (O000291) (7)HEJNAŁ (107FT30) JKS JAGODNE 54,00 7 15,00 11 69,00 11
14* BEBŁOT Martyna (O063738) (14)SEIKO VAN DE DEMRO STABLES (K032144) STOW. SPORTOWE GOLDEN HORSE 53,60 6 19,89 12 73,49 12
2 SOCHACKA Katarzyna (2)KABARET JAGODNE () JKS JAGODNE 54,00 7 22,93 14 76,93 13
10 NASKRĘT Kamil (O063848) (10)CZARDASZ () STOW. RANCZO RUBIN 58,40 12 19,92 13 78,32 14
9 BRZECHWA-KACZMAREK Anita (9)MALIBU (K027888) STOW. RANCZO RUBIN 63,20 14 86,92 15 150,12 15
KLASA D-2
Start No. ZAWODNIK KONIE KLUB UJEŻDŻENIE RANK A MK RANK B RAZEM RANK A+B
19 BAJER Dariusz (19A)JASPER (107HH91)
(19B)IDEAAL VS (107HH96)
TKJ GARBÓWEK 53,60 3 6,47 1 60,08 1
22 ANDRYS Tadeusz () (22A)PORTOS (107EU94)
(22B)LEGATO (107EV07)
STOW. RANCZO RUBIN 51,20 1 9,00 3 60,20 2
26 DOMES Milan (26A)BARSONY ()
(26B)MAGUS ()
RANC LADNA 52,80 2 9,00 3 61,80 3
16 KOZŁOWSKI Hubert (16A)MICHEL (106BE40)
(16B)BADY (106JM38)
TKJ GARBÓWEK 54,00 5 9,00 3 63,00 4
23 VLASIC Petr (10174886) (23A)BOLEK ()
(23B)LORD (107GF67)
RANC LADNA 64,00 10 8,16 2 72,16 5
17 KOZŁOWSKI Jacek (17A)JUZANDRO (K029545)
(17B)TANOS (K026787)
TKJ GARBÓWEK 63,20 8 11,67 6 74,87 6
24 VLASIC Petr (10174886) (24A)ARIEN (107GH01)
(24B)LOLEK ()
RANC LADNA 60,40 6 16,33 7 76,73 7
21 SZULC Adam (21A)MAGNUM ()
(21B)NICODEMUS ()
TKJ GARBÓWEK 53,60 3 29,35 8 82,95 8
18 MACIAK Krzysztof (O011835) (18A)AKSEL (K031588)
(18B)SALUT (K031587)
TKJ GARBÓWEK 60,80 7 31,37 9 92,17 9
25 PIETRUSZKA Gracjan (25A)MAJKA ()
(25B)MYSZKA ()
STOW. RANCZO RUBIN 63,20 8 45,21 11 108,41 10
20 KOBYLARCZYK Mariusz (20A)BAJARZ ()
(20B)RULETKA ()
TKJ GARBÓWEK 68,80 11 44,92 10 113,72 11
KLASA P-2
Start No. ZAWODNIK KONIE KLUB UJEŻDŻENIE RANK A MK RANK B RAZEM RANK A+B
28 KOZŁOWSKI Ireneusz (O000291) (28)LORD MAYDAY () JKS JAGODNE 55,60 1 15,92 2 71,52 1
27 KLUPŚ Bartosz '08 (O063554) (27)HURAGAN () Stow.RANCZO RUBIN 68,80 2 3,00 1 71,80 2
* ZAWODNIK NIE KLASYFIKOWANY W PUCHARZE